Maximum Güvenlik

Müşterilerimizin Güvenliği bizim için önemlidir. Güvenlik de müşterilerimiz için önemlidir. Bu süreçten yola çıkarak hazırlamış olduğumuz tüm yazılımlarımızda "Maximum Güvenlik" politikasını gerçekleştirmeyi hedefledik ve gerçekleştirdik.

ByTeknoloji ekibi tarafından hazırlanan tüm yazılamlarımızda %100 Güvenlik önlemleri alınmış, Arayüz ve Yönetici panellerinde siz güvenle sisteminizi kullanırken ekibimiz tarafından sürekli güncelleme ve revizyon işlemleri yapılmaktadır.

Maximum Güvenlikli yönetici panellerimizde ve Otomasyon sistemlerimizde kesinlikle hiçbir şekilde güvenlik sebebi ile veri kaybı yaşamazsınız.

Şifrelerinizin siz kaynaklı başkalarının eline geçmesi durumunda dahi Maximum Güvenlik hizmeti sunarak yapılan değişiklikler Teknik ekibimiz tarafından geri dönüştürülebilmektedir.

 

Web Siteleri ve Otomasyon Sistemleri İçin Alınan Güvenlik Önlemleri;


1-  Site içerisinde kullanılan Form'lar, son teknoloji kodlar ve tarafımızdan hazırlanan eklentiler ile güvence altına alınmıştır.

2-  Tüm Müşteri Formlarında IP Adresi ve Giriş Bilgi Logları sisteme kaydedilmektedir.

3-  Yönetici Panelin'de tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır.

4-  Yöneti Panel şifrenizi unuttuğunuzda Şifreniz Kimlik bilgileri girildikten sonra değiştirilerek Cep Telefonunuza SMS olarak gönderilmektedir.

5-  Sitenizi yöneten moderatörler izin vermediğiniz alanlara asla erişemezler.

7-  Web site verileriniz Ayrı bir YEDEK SERVER'ımızda Her gün yedeklenmektedir.

8-  Kişisel veri ve Şifreleriniz çeşitli formatlarda Kriptolanarak gizlenmektedir.