Uygun Fiyat Garantisi

"Kurumsal Çözümler" sloganıyla yola çıkan ByTeknoloji her firmanın ihtiyacına göre web sitesi HAZIRLAMAKTA. Ancak her firmanın bütçesine uygun web sitesi HAZIRLAMAMAKTADIRÇünkü bizim için her müşteri EŞİTTİR.

Bu politikadan yola çıkarak ByTeknoloji ekibi tarafından geliştirilen yönetici panelinde talep ettiğiniz ve kullanacağınız modüller sizler için sıralanır, Kullanacağınız modüller seçildikten sonra Fiyatlandırma işlemi yapılır. Böylece kullanmayacağınız modüllere extra ücretler ödemek zorunda kalmazsınız.

Ancak her firmanın web arayüz tasarımı kendi Renk, Logo ve Kurumsal Kimliğine uygun hazırlanmaktadır.

 

Örneğin;

Firmanız için bir tanıtım sitesi düşünüyor iseniz; Bunun fiyatlandırması kullanacağınız modüller doğrultusunda bir defaya mahsus ücret alınarak 750 TL'dir.

veya

Firmanız için bir tanıtım ve ürün, mağaza, kampanya vb. tanıtım sitesi düşünüyor iseniz; Bunun fiyatlandırması yine kullanacağınız modüller doğrultusunda bir defaya mahsus 1500 TL olacaktır.

veya

750 TL'lik tanıtım sitesi ile başlayıp firmanızın büyümesi ile sadece ihtiyaç duyduğunuz diğer modüllerin ücretini ödeyerek sitenizi büyütebilirsiniz.

Böylece şuan için kullanmayacağınız modüllere ve eklentilere gereksiz ücretler ödemek ve web sitenizi geri planda tutmak zorunda kalmazsınız. 

 

Not: Yukarıdaki Fiyatlandırma Örnek'tir. Daha Objektif bir Fiyatlandırma için Bizimle İLETİŞİM'e Geçiniz. ( BİZE ULAŞIN )